Projektant CAD Szczecin

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kolejnych pracownika na stanowisko projektanta CAD.

Wymiar pracy: Pełnowymiarowy

Nazwa stanowiska: Projektant CAD

Obszar: Wzornictwo przemysłowe, przetwórstwo tworzyw sztucznych

Miasto: Szczecin, centrum

Wymagania:

  • Dobra znajomość programu CAD jak np. OnShape, SolidWorks, SolidEdge, Fusion 360, NX
  • Wykształcenie wyższe, techniczne
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność sprawnej pracy nad kilkoma projektami jednocześnie
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, przykładanie wagi do szczegółów

Mile widziane:

  • Podstawowa wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych przy wykorzystaniu technologii formowania wtryskowego.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie form wtryskowych na podstawie modeli 3D CAD lub szkiców
  • Współpraca z działem obróbki skrawaniem oraz działem wtrysku
  • Współpraca z klientem

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Comiesięczne premie,
  • Praca zdalna – 1 dzień w tygodniu
  • Możliwość zdobycia unikalnego i bogatego doświadczenia w tematyce przetwórstwa tworzyw sztucznych - firma posiada własny dział projektowania, obróbki skrawaniem oraz wtryskownię i prototypownię.
  • Elastyczne godziny pracy (7:00-15:00 lub 8:00-16:00)
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy
  • Praca przy ciekawych projektach z różnych branż

Swoje zgłoszenie kieruj na sales@fastpart.pl

Ostatnie realizacje