Operator CNC Szczecin

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kolejnych pracownika na stanowisko operatora CNC.

Wymiar pracy: Pełnowymiarowy

Nazwa stanowiska: Pracownik produkcji, operator frezarki CNC

Praca przy nowoczesnych, bezpiecznych maszynach sterowanych numerycznie (Haas VF2-SS, VM2, VM3, Minimill). Praca wymaga dokładności i skrupulatności.

Obszar: Obróbka skrawaniem, utrzymanie ruchu

Miasto: Szczecin

Wymagania:

Do głównych obowiązków operatora należy pełnienie nadzoru nad pracą maszyny, przezbrajanie narzędzi, mocowanie obrabianych elementów, utrzymanie czystości maszyny w tym usuwanie wiórów z pojemników.

Minimalna wiedza/doświadczenie oraz wymagania:

  • Umiejętność poprawnego wykorzystywania podstawowych narzędzi warsztatowych
  • Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych typu suwmiarka, mikrometr itp.
  • Mile widziane doświadczenie przy pracy z frezarkami,
  • Przykładanie dużej uwagi do czystości miejsca pracy, dobra organizacja miejsca pracy
  • Punktualność

Najważniejsze zadania:

  • Przezbrajanie frezarek - wymiana narzędzi, uzbrajanie maszyn w narzędzia, mocowanie obrabianych detali
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy,
  • Drobne prace serwisowe i konserwacyjne

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Szkolenia
  • Comiesięczna premia
  • Bardzo dobra atmosfera pracy

Swoje zgłoszenie kieruj na sales@fastpart.pl

Ostatnie realizacje