Frezowanie CNC

Frezowanie CNC - krótkie i długie serie

Oferujemy frezowanie CNC na przemysłowych centrach obróbkowych- 3 i 4 osiowych. Produkujemy skomplikowane detale wymagające wysokich tolerancji. Specjalizujemy się w obróbce aluminium, stali, tytanu oraz tworzyw sztucznych.

Dzięki doświadczeniu oraz nowoczesnemu oprogramowaniu możemy skupić się na optymalizacji procesów wytwarzania aby oszczędzając koszty oraz czas. Jakość jest dla nas priorytetem.

Nasze obrabiarki pozwalają na produkcję krótkich oraz długich serii przy zachowaniu wysokiej powtarzalności oraz zgodności ze specyfikacją. Prowadzimy kontrolę jakości, dzięki czemu jesteśmy pewni, że finalny produkt spełnia oczekiwania.

 
 
Obrabiane materiały

Specjalizujemy się w obróbce aluminium i stali. W ofercie posiadamy jednak wiele innych materiałów - zarówno metali jak i tworzyw sztucznych.

Sprawdź pełną listę materiałów oraz ich właściwośći. →

Na czym polega frezowanie CNC?

Podczas obróbki cnc, solidny kawałek materiału jest mocowany na stole frezarskim. To właśnie z niego skrawane są odpowiednio kolejne warstwy, co w konsekwencji tworzy docelowy kształt. W 3DForce wykorzystujemy wysokowydajne frezarki 3-osiowe, wysposażone w szybkoobrotowe wrzciona, zaawansowane oprzyrządowanie pomiarowe oraz najwyższej klasy narzędzia. Dzięki temu, oraz odpowiedniemu oprogramowaniu do obróbki typu HSM (High Speed Machining), produkcja jest szybka, a części cechują się bardzo dobrą jakością powierzchni. Szeroka gama materiałów produkcyjnych pozwala na dobranie odpowiedniego do Twojego produktu. Frezowanie CNC umożliwia również zachowanie bardzo wysokich tolerancji.

Dowiedz się więcej o frezowaniu CNC →

Jesteśmy w stanie zapewnić tolerancje na poziomie 0.01mm.

 

Frezuj części z 3DForce

 

Produkujemy elementy frezowane CNC - od prostych do skomplikowanych, oferując krótkie terminy realizacji. Niezależnie od tego, czy jest to 1 element, czy jest ich 100, nasz zaawansowanych proces obróbki CNC jest przygotowany z myślą o wysokiej wydajności i szybkości. Mamy wszystko, aby osiągnąć Twoją satysfakcję - tworzywa, technologie i nowoczesny park maszynowy. Każdy z elementów zostanie poddany kontroli jakości bezpośrednio po jego wykonaniu.

Gdy jakość jest dla Ciebie kluczowa wybierz 3DForce. Dostarczymy Ci części jakich potrzebujesz.

Park maszynowy

Nasze możliwości

700
mm

Maksymalna wysokość obrabianego elementu

1500
kg

Maksymalna masa obrabianego elementu

400x500
mm

Maksymalne rozmiary obrabianego elementu 400x500mm (z jednego zamocowania).

Czy wiesz że?

Twoje elementy będą frezowane wyłącznie w naszej firmie, znajdującej się w malowniczym Szczecinie. To tutaj Twoje potrzeby klientów spotykają się z naszą odpowiedzią w postaci nowoczesnego parku maszynowego. Dzięki elastycznemu podejściu sukcesywnie budujemy historię naszej firmy. Naszym celem jest wywieranie realnego wpływu na rozwój polskiego przemysłu.

Ostatnie realizacje