Programista CAM Szczecin

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kolejnych pracownika na stanowisko programisty CAM.

Wymiar pracy: Pełnowymiarowy

Nazwa stanowiska: Programista CAM, programista frezarek numerycznych

Obszar: Przetwórstwo tworzyw sztucznych, obróbka skrawaniem

Miasto: Szczecin, centrum

Opis stanowiska:

Praca polega na przygotowywaniu programów CAM, które następnie zostaną wykonane przez operatora frezarki. Programowana jest głównie obróbka form wtryskowych oraz, rzadziej, produkcji krótkoseryjnej/jednostkowej.

Ilość zmian: 1

Wymagania:

  • doświadczenie technologiczne w procesach obróbki skrawaniem na obrabiarkach CNC,
  • znajomość programów wspomagania projektowania CAM (pracujemy na Siemens NX CAM oraz Autodesk Fusion360),
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Comiesięczne premie,
  • Możliwość zdobycia unikalnego i bogatego doświadczenia w tematyce przetwórstwa tworzyw sztucznych - firma posiada własny dział projektowania, obróbki skrawaniem oraz wtryskownię i prototypownię.
  • Elastyczne godziny pracy (7:00-15:00 lub 8:00-16:00)
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy
  • Praca przy ciekawych projektach z różnych branż

Swoje zgłoszenie kieruj na sales@fastpart.pl

Ostatnie realizacje